Witaj!

Wykończenia w domu
#1
Gdzie zaopatrywaliście się w elementy wykończeń typu parapety drewniane, blaty, czy wyposażenie innych pomieszczeń? Jest w sieci masa ofert typu https://wingstimber.com/oferta/parapety-drewniane.html, ale ciężko się w tym odnaleźć, więc każda wskazówka od Was będzie mile widziana.
 Odpowiedz
#2
W całości tematem zajmowała się firma wykończeniowa. My tylko wybieraliśmy kolejne elementy. Tak jest chyba najczęściej.
 Odpowiedz
#3
Jak dziś najrozsądniej zabrać się za generalny remont? W grę wchodzi tylko firma remontowa? Co z materiałami? Przerażają mnie koszty. Podstawy okna - drzwi - podłogi. Szukam ofert pod hasłem okna Warszawa i podobnie, ale dla detalicznego odbiorcy nie ma szans na dobre ceny. Dobrze rozumiem?
 Odpowiedz
#4
Nie bierz się za remont. Tu tylko odpowiednia firma. Wszystko na umowie. Jeśli chodzi o materiały, warto podejść do tematu w ten sposób, że szukasz samodzielnie ofert pod hasłem typu stolarka aluminiowa warszawa i zestawiasz z tym, co proponuje firma remontowa. Jeżeli nie ma dużej różnicy i wszystko wygląda poprawnie, możesz przejść do kolejnego etapu. Powodzenia.
 Odpowiedz